מי אנחנו

ברוכים הבאים ל"בר השוואה", פלטפורמת השוואת המחירים המובילה בישראל. אנחנו פה כדי לשנות את האופן שבו אתם עושים קניות ולהעצים אתכם לקבל את ההחלטות הכלכליות הטובות ביותר.

החזון שלנו נולד מתוך תסכול אישי. כצרכנים, נמאס לנו לגלות שהמוצר שרכשנו במחיר מלא נמכר במקום אחר בהנחה משמעותית. אז החלטנו לעשות מעשה ולהקים פלטפורמה שתאפשר לכל אחד ואחת להשוות מחירים בקלות ובמהירות.

מאז ההקמה שלנו, "בר השוואה" הפך למוביל שוק בתחומו. אנחנו גאים לשרת מיליוני ישראלים מדי חודש, ולספק להם את המידע והכלים שהם צריכים כדי לחסוך כסף ולקנות בחוכמה.

הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחום הקמעונאות, הטכנולוגיה והשיווק, שאת כולם מניעה מטרה אחת – לעזור לכם, הצרכנים, להתמצא בנבכי השוק ולקבל את המחיר ההוגן ביותר.

אנחנו עובדים ללא לאות כדי לאסוף ולעדכן מידע על מיליוני מוצרים ושירותים מאלפי ספקים. בין אם אתם מחפשים טיסה, מלון, מכשיר חשמלי, או כל דבר אחר, אתם יכולים לסמוך עלינו שנמצא לכם את העסקה הטובה ביותר.

אבל "בר השוואה" הוא יותר מסתם אתר השוואה. אנחנו קהילה של צרכנים חכמים, שמשתפים ידע ועוזרים אחד לשני לקבל החלטות מושכלות. המאמרים באתר שלנו הם מקור בלתי נדלה של תובנות ועצות מאנשים כמוכם.

אנחנו מחויבים לשקיפות, להגינות ולאובייקטיביות. המטרה היחידה שלנו היא לספק לכם את המידע האמין והמדויק ביותר.

ב"בר השוואה", אנחנו לא רואים בכם סתם לקוחות. אתם השותפים שלנו במסע לקראת צרכנות נבונה יותר. יחד, נוכל לשנות את פני הקמעונאות ולהבטיח שכל אחד ואחת מקבלים את המחיר ההוגן ביותר.

 אנחנו כאן בשבילכם, ואנחנו מצפים לעזור לכם לחסוך כסף, זמן ומאמץ בכל פעם שאתם קונים. זכרו, כשמדובר בהשוואת מחירים, אין כמו "בר השוואה"!

נגישות